При експлуатації ПК, через якийсь проміжок часу, рік, два, у кого як. Можна спостерігати значне погіршення роботи, повільна і не стабільна робота додатків, доводиться вдаватися до частого перезавантаження, перевстановлення ОС, можуть спостерігатися мимовільні вимикання. З боку системного блоку починає виходити сторонній шум, періодичне завивання, вібрація. Так чи інакше, щоб уникнути виходу з ладу пк, необхідно діагностувати несправність і усунути її причини.

От саме, розбором можливих причин поломки комп'ютера ми і займемося.

Технічні неполадки

    
перегрів процесора

В процесі своєї роботи деякі комп'ютерні компоненти виділяють багато тепла, одним з таких є процесор. Щоб боротися із зайвим нагріванням, необхідна установка будь-якого охолоджуючого модуля - зазвичай цими елементами є радіатор і кулер. Якщо процесор перегрівається, то система починає працювати повільно (гальмує), може мимоволі вимикатися. В інтернеті існує безліч безкоштовних утиліт, які відстежують температуру процесора. Причин перегріву процесора може бути кілька:

    
Зупинка вентилятора (кулера) внаслідок виходу з ладу електродвигуна або знос підшипників
    
Пил, що забила ребра охолодження радіатора, лопаті вентилятора.
    
Втрата властивостей термопасти, яка наноситься для збільшення теплового обміну між радіатором і процесором.

Визначити, чи нормально працює кулер, за часту можна на слух. Вентилятор зі старими несправними підшипниками починає завивати і вібрувати. Рішення, заміна кулера.

Якщо ж вся справа в пилу, то досить зняти радіатор і вентилятор, очистити лопатки кулера і ребра радіатора від неї напором стисненого повітря, (природно всі роботи потрібно проводити при повністю знеструмленому системному блоці).

Втратила свої властивості термопасту можна побачити, знявши радіатор, нормальна паста має в'язку консистенцію, негідна зазвичай висохла, насилу зіскоблюється з процесора і нижньої частини радіатора. Усувається заміною.

Далі буде.

Пам'ятайте про це, - Звертаючись до професіоналів ви економите свій час, гроші і нерви.

Коли-небудь будь-який користувач комп'ютера зіткнеться з таким неприємним явищем, як зависла програма. Вона перестає реагувати на всі ваші команди і просто «висить», дозволяє себе згортати, проте геть відмовляється вимикатися. Раніше, коли у всіх стояли тільки персональні комп'ютери, рука автоматично тягнулася до кнопки «Reset», після натискання на яку машина здійснювала жорстке перезавантаження. А самі «просунуті» користувачі взагалі висмикували з розетки шнур живлення.

Не знищуйте системні файли
Після відновлення працездатності чергового комп'ютера, хочеться небагато поговорити про систему і системних файлах, точніше про їх бездумне знищення.
У житті будь-якого користувача персонального комп'ютера настає момент, коли той розуміє, що назбирав достатньо досвіду для того, щоб зайнятися наведенням порядку на своєму комп'ютері самостійно. До того моменту на жорстких дисках вже досить велика кількість непотрібних файлів і користувач вирішує їх видалити. І як правило в розряд сміття чомусь потрапляють системні файли. Навіть попередження про те, що файл є системним і його видалення призведе до збою в роботі системи, мало кого зупиняє.
Є просте правило: Не знаєш, що це за файл або папка, що не жени.
Можна сміливо видаляти ті папки і файли, які створені вами, якщо вони більше не потрібні. А системні папки і файли називаються так, тому що вони необхідні для нормальної роботи системи Windows. Будь-яке втручання в роботу системи без необхідних знань може призвести до того, що доводиться витрачати час і гроші на установку системи і відновлення інформації.

 

В операційній системі Windows 10 іноді виникає конфлікт стандартної утиліти від Microsoft і програмне забезпечення для сканування Toolbox яка використовується при скануванні в аппратах Canon i-SENSYS MF4410.
Для усунення конфлікту необхідно відключити стандартну утиліту. Заходимо в ПУСК> ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ> ПРОГРАМИ> ПРОГРАМИ І КОМПОНЕНТИ> ВКЛЮЧЕННЯ АБО Відключення КОМПОНЕНТІВ WINDOWS>
Далі в списку необхідно знайти категорію "служби друку документів" розгортаємо, знаходимо "Факси й сканування Windows" відключаємо опцію зняттям галочки, перезавантажуємо комп'ютер.
На 4410 працює, перевірено НЕ наодній БФП. Можливо актуально і для інших моделей даного виробника.

Як видалити програму вручну з реєстру
Сьогодні я б хотів вам розповісти, що робити, якщо у вас не видаляються програми через панель управління. Ну або просто ви видалили її, але вона все одно там відображується.
Одного разу у мене була така проблема і я не знав, що робити. Пошукав в інтернеті і спробував розібратися. Тепер я знаю, що потрібно робити в таких випадках. Ми зараз розберемо, як видалити програму вручну, і що робити, якщо програма висить в панелі управління після видалення.

Форма онлайн замовлення

Заповнивши форму онлайн замовлення, ви отримаєте ряд істотних переваг, які не зможуть запропонувати вам наші конкуренти. Доступна ціна, професіоналізм і гарантія на виконану роботу - все це чекає вас при оформленні замовлення.

Наша адреса

Співробітництво :